WŁASNA ELEKTROWNIA SŁONECZNA

Bo każdy ma równy dostęp do słońca!
Własna elektrownia słoneczna, to nie tylko nowoczesna i modna instalacja na Twoim budynku. To przede wszystkim darmowe źródło energii, które jest czyste, bezobsługowe i co najważniejsze – dostępne niemal dla wszystkich, którzy mają chociaż kawałek dachu lub działki. Według prognoz w ciągu 10 lat energia w Polsce będzie najdroższą w Europie. Stać Cie na to, żeby nie mieć własnej elektrowni?

Powszechny i tani system prądotwórczy

Większość domów ma potencjał, żeby zamontować na nich własną instalację prądotwórczą. Panele fotowoltaiczne montowane są na dachach skośnych, płaskich lub na gruncie obok budynku. Do każdego rodzaju pokrycia dachowego dedykowane są odpowiednie systemy montażowe. Prawie każdy właściciel domu może posiadać własną elektrownię. Fotowoltaika staje się bardzo powszechnym systemem, który powinien pojawić się w większości domów, bo przecież każdy z nas korzysta z energii elektrycznej. Energii, która będzie na przestrzeni lat drożała. Stać Cię, żeby nie mieć własnej elektrowni? Instalacja fotowoltaiczna kojarzyła się kiedyś z dużym wydatkiem, na który mogło pozwolić sobie niewielu. Obecne ceny instalacji prądotwórczej są zdecydowanie niższe oraz od 2016 roku możemy bilansować produkcję energii, czyli nadwyżki oddawać do sieci i rozliczać je z energią pobraną z sieci. Niskie ceny instalacji oraz możliwość bilansowania spowodowały, że instalacja fotowoltaiczna zwraca się już w ciągu 6-7 lat.

UWAGA!

Instalacje fotowoltaiczne zamontowane po 01.01.2019 będzie można odliczyć od podatku dochodowego!

Korzyści z posiadania własnej elektrowni

Jeśli stać Cie na płacenie za prąd, to stać Cie na własną elektrownie. Tak odpowiadamy klientom, którzy zastanawiają się nad zainstalowaniem fotowoltaiki we własnym domu. Inwestując w elektrownie słoneczną nie musisz wydawać więcej niż obecnie wydajesz na prąd. Wystarczy, że zamiast za prąd zaczniesz płacić ratę kredytu. Po paru latach przestaniesz płacić kredyt, a Twoja instalacja będzie produkować dla Ciebie darmowy prąd. Ponadto jeśli zdecydujesz się kredytować elektrownie słoneczną, to masz pewność, że Twoje wydatki na prąd już nie wzrosną nawet jeśli energia elektryczna podrożeje. Będziesz płacić tylko ratę kredytu i opłaty abonamentowe. Można powiedzieć, że kupujesz sobie niezależność od zmiany cen. Długie okresy gwarancji dają Ci bezpieczeństwo, że inwestycja w fotowoltaikę zwróci się bez ryzyka. Są to urządzenia praktycznie bezobsługowe, tak wiec korzystanie z energii słonecznej nie wymaga nakładów finansowych na serwis i konserwacje przez wiele lat.

Środowisko

Instalacja fotowoltaiczna, to nie tylko świetny interes i oszczędność dla budżetu domowego. Ogromną zaletą fotowoltaiki jest jej zero emisyjność. Oznacz to, że wskutek działania, instalacja nie wytwarza szkodliwych związków i gazów cieplarnianych. Naukowcy wierzą, że wraz z całym rynkiem odnawialnych źródeł energii będzie można rozwiązać problem dramatycznie złej jakości powietrza w Polsce. Montując własną elektronie słoneczną robisz prezent dla otaczającego Cie środowiska. W naszych ofertach pokazujemy symulacje wpływu proponowanej instalacji na środowisko. To naprawdę niezwykłe ile zależy od nas. Dbając o własne otoczenie oraz promując odnawialne źródła energii w swojej okolicy, dbamy również o siebie samych i swoich bliskich.

Jakość i technologia

W elektrowniach słonecznych montowanych przez naszych specjalistów wykorzystujemy najlepsze produkty sprawdzonych marek. Bazujemy na współpracy z firmami z Polski oraz Europy. Powtarzalna jakość produktów, wsparcie techniczne i łatwość w komunikacji zrodziła zaufanie do naszych partnerów. Naszym wiodącym dostawcą paneli jest firma SELFA PV, której jesteśmy certyfikowanym partnerem handlowym. Mamy w ofercie również panele innych sprawdzonych producentów. W naszych realizacjach używamy głównie austryjackich falowików FRONIUS. Są to bardzo dobre produkty z możliwością monitoringu. Serwis w Polsce jest ogromnym atutem tej firmy. Przy instalacjach z optymalizacją stosowane są rozwiązania Solar Edge. Najmniej widocznym, ale bardzo ważnym elementem własnej elektrowni jest system montażowy. Wykorzystujemy wysokiej jakości nierdzewny system polskiej firmy Corab.

UWAGA!

Gwarancja producenta oznacza, ze producent jest odpowiedzialny za produkt. Zastanów się czy jesteś w stanie serwisować lub reklamować produkty za 5, 10 lat u producentów spoza Europy lub takich, którzy nie maja oddziału, bądź serwisu w Polsce!

Finansowanie

FIRMY I INSTYTUCJE

Instalację dla Państwa firmy możemy leasingować za pomocą banku PKO leasing. Wyceny przygotowywane są indywidualnie i dostarczane wraz z ofertą. Formalności załatwiane są z przedstawicielem banku, który odwiedzi Państwa w siedzibie firmy.

Nie musisz inwestować dodatkowych środków, przecież i tak płacisz za prąd.

OSOBY FIZYCZNE

Nie musisz posiadać gotówki. Elektrownia słoneczna to nie jest zabawka dla bogatych.

Jeśli stać Cię na płacenie za prąd, to stać Cię na własną elektrownie. Twoją instalacje można sfinansować preferencyjnym kredytem dla elektrowni fotowoltaicznych oferowanym przez bank BGŻ. U nas załatwiasz wszelkie formalności. Oprocentowanie to jedynie 4,2% rocznie, bez dodatkowych kosztów!

Zamiast do elektrowni, płać do banku ratę za elektrownie. Jak przestaniesz płacić raty to będziesz mógł się cieszyć darmowym prądem!

NASI PARTNERZY

kontakt

biuro@dombezoplat.pl

+48 61 8 700 432

MB PARTNER Michał Buchwald

NIP: 7822248014

ul. Oświęcimska 2
61-337 Poznań