Kontakt

Ul. Oświęcimska 2
61-337 Poznań

biuro@dombezoplat.pl

+48 61 8 700 432

0 10
+

Lat na rynku

0 2000
+

zamontowanych instalacji

0 1500
+

Zadowolonych klientów

ogrzewanie 1
logo2
Co oferujemy?

Moje ciepło

Dom

Podstawową funkcją każdego budynku jest dać schronienie i ciepło. Dlatego ogrzewanie ma tak ważną rolę w każdym domu, czy biurze. Od tego jaki system grzewczy wybierzemy, zależy komfort naszego życia oraz koszt funkcjonowania nieruchomości. To właśnie na ogrzewanie wykorzystujemy najwięcej energii. Warto dobrze przemyśleć wybór ogrzewania.
W Domu Bez Opłat stawiamy na elektryczne systemy grzewcze, które są bezpieczne, ekologiczne i ekonomiczne. Ogrzewanie elektryczne jest nowoczesne, nie produkuje szkodliwego smogu i może być zasilane fotowoltaiką.

Twoje korzyści

Jakie ogrzewanie wybrać

Oferta

Obecnie na rynku jest bardzo dużo rozwiązań zapewniających komfortowe ciepło. Większość z nich ma optymalne zastosowanie w określonych warunkach. Dlatego dobór ogrzewania warto omówić z doradcą, który pomoże dobrać najlepszą technologię do potrzeb budynku i jego mieszkańców, czy użytkowników.

Twoje korzyści

Na co zwrócić uwagę przy
wyborze ogrzewania!

Koszt montażu ogrzewania

Eksploatację systemu przez min. 20 lat.

Koszt serwisowania i modernizacji
Koszt energii
Co oferujemy?

System grzewczy

Dom

Do istniejącego budynku

Do nowego domu

Przy istniejących nieruchomościach ogrzewanie należy dobrać do potrzeb energetycznych oraz ograniczonych możliwości budynku. Tam gdzie jest centralny układ hydrauliczny możemy zastosować kotły elektryczne, kotły anodowe, pompy ciepła. W budynkach, w których nie ma  układu hydraulicznego lub jest już w stanie do likwidacji można zastosować folie grzewcze pod panele, promienniki podczerwieni, grzejniki elektryczne.
Przy budowie nowych obiektów stosujemy zazwyczaj ogrzewanie oporowe, czyli folie grzewcze, kable oporowe oraz pompy ciepła.
system_grzewczy_01
system_grzewczy_02
Ścieżka tradycyjna

Ścieżka klienta

6 kroków

1.Rzetelne doradztwo

Ustalimy na czym Ci najbardziej zależy i dobierzemy optymalne rozwiązania.

2.Atrakcyjna oferta

Ustalimy na czym Ci najbardziej zależy i dobierzemy optymalne rozwiązania.

3.Audyt budynku

Podczas wizyty sprawdzimy możliwości montażowe w Twoim budynku.

4.Bezpieczna umowa

Podpiszemy umowę z gwarancją jakości. 

5.Solidny montaż

Zamontujemy wybrane systemy w Twoim domu. 

6.Ciepło na lata

Zostawiamy Cię z oszczędnym i ekologicznym ogrzewaniem.

Dom
bez opłat

Ekologiczne
systemy

Pompa ciepła

Pompa ciepła to ekologiczne źródło ciepła, które jest jednym z najczęściej wybieranych systemów grzewczych ze względu na wysoką efektywność i niskie rachunki. Pompa ciepła, do ogrzania budynku wykorzystuje energię pochodzącą z powietrza. Świetnie sprawdza się zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i  tradycyjnymi grzejnikami. W ramach rządowego programu Czyste Powietrze na pompę ciepła można uzyskać dotację o wartości nawet 14 tys. zł.

Folie Grzewcze 

Folie grzewcze to nowoczesne ogrzewanie, które można zamontować w podłodze lub suficie. Ten system grzewczy jest wysoce opłacalny zarówno w eksploatacji, jak i montażu. Dzięki innowacyjnej, a jednocześnie prostej technologii cechuje go wysoka sprawność i wieloletnia gwarancja. 

Kable Grzejne

Kable Grzejne to bezpieczne i niezawodne ogrzewanie montowane w podłodze. Stanowi jedno z najtańszych, ekologicznych źródeł ciepła, dlatego zyskuje coraz więcej zwolenników. 

Promienniki

Promienniki ciepła emitują ciepło od razu po włączeniu, dzięki czemu nie trzeba czekać na “nagrzanie się” pomieszczenia.  To urządzenia lekkie i mobilne, które w każdej chwili można zdemontować i zamontować w innym miejscu. System ogrzewania promiennikami idealnie sprawdza się w miejscach, w których ludzie przebywają nieregularnie lub na określonej przestrzeni. To bezpieczne urządzenia, które bardzo często wykorzystuje się w celu ogrzania dużych powierzchni tj. magazyny, sklepy, warsztaty. Większość modeli można montować zarówno na ścianie jak i na suficie.

Klimatyzacja

Urządzenia klimatyzacyjne gwarantują przyjemną temperaturę w Twoim domu lub biurze zarówno latem, jak i zimą. Klimatyzatory są energooszczędne, ciche, łatwe w montażu, eksploatacji i obsłudze. To urządzenia przyjazne środowisku i bezpieczne dla zdrowia. Nowoczesne klimatyzatory nie tylko ogrzewają lub chłodzą powietrze, ale także je oczyszczają.

Grzejniki Elektryczne

Grzejniki elektryczne najczęściej wybierane są do ogrzania lokali usługowych i biur, ale równie sprawnie funkcjonują w mieszkaniach i domach. To proste i tanie rozwiązanie. Grzejniki elektryczne są cechuje niski pobór energii, a do tego bardzo szybko nagrzewają pomieszczenie.

Zasobnik CWU

Zasobnik służy do ekonomicznego magazynowania ciepłej wody użytkowej, pozwala zaoszczędzić zarówno energię, jak i pieniądze. Zasobnik CWU działa ekonomicznie dzięki optymalnej izolacji termicznej, która pozwala na utrzymanie zadanej temperatury wody, przez długi czas. 

Kotły anodowe

Kocioł anodowy to system grzewczy, który z powodzeniem sprawdza się w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Ze względu na niezwykle prosty montaż i skuteczne działanie stosuje się go także w domkach letniskowych, garażach czy pomieszczeniach socjalnych. Dzięki wysokiej wydajności, równie skutecznie ogrzewa hale produkcyjne, czy inne duże powierzchnie. 

Skontaktuj się z nami
+48 61 8 700 432

    Wybrane realizacje

    Zobacz

    W tych domach, budynkach i gruntach właściciele produkują własną energię ze słońca. Zobacz ile rocznie generuje im to oszczędności! 

    Umów się na spotkanie!

    Doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojego domu