Kontakt

Ul. Oświęcimska 2
61-337 Poznań

biuro@dombezoplat.pl

+48 61 8 700 432

Co oferujemy?

Specjalizujemy się
w nowoczesnym ogrzewaniu
i fotowoltaice!

O NAS

Kim jesteśmy?

Nasza misja

Satysfakcja

Dom Bez Opłat to firma rodzinna, która od ponad 10 lat z powodzeniem działa w branży budowlanej i OZE. Oferujemy montaż fotowoltaiki i ogrzewania w województwie wielkopolskim, a sprzedaż modułów fotowoltaicznych i elektrycznych systemów grzewczych prowadzimy w całej Polsce.
Dzięki zaufaniu i rekomendacji zadowolonych klientów, sukcesywnie rozwijamy naszą działalność wprowadzając nowości branżowe i  powiększając nasz zespół o nowych specjalistów. Posiadamy stałe i sprawdzone ekipy montażowe, na których zawsze możemy polegać.
„Robimy wszystko, żeby zaufanie klientów przekuć na zadowolenie i satysfakcję z dobrego wyboru. Co sprawia, że dziś setki naszych klientów, to najwięksi ambasadorzy marki, którzy sprawiają, że z optymizmem patrzymy w przyszłość. Dziękujemy Wam!” - Michał Buchwald.
Nasza historia

Firma powstała w 2011 roku pod nazwą MB PARTNER Michał Buchwald

Początkowa działalność skupiała się wokół branży budowlanej. Dążąc do wzbogacenia oferty o innowacyjne rozwiązania, jako jedni z pierwszych na rynku rozpoczęliśmy przygodę z odnawialnymi źródłami energii. Od samego wejścia na lokalny rynek z fotowoltaiką, zdobyliśmy silnego i rzetelnego partnera – markę SELFA, polskiego producenta modułów fotowoltaicznych, a obecnie również producenta inwerterów. Dzięki temu zagwarantowaliśmy sobie opartą na jakości i stabilności współpracę. Za nami setki zrealizowanych inwestycji.  Dziś działamy wyłącznie z największymi m.in. marką Fronius i Corab.  Dzięki temu, że współpracujemy z solidnymi firmami gwarantujemy bezpieczeństwo naszym klientom.
0 100
%

zadowolenia klientów

0 100
%

satysfakcji

DOM BEZ OPŁAT

Rozwój

Kolejną ścieżką rozwoju dla nas było poszerzenie oferty o innowacyjne i ekologiczne systemy grzewcze. Tak powstał Dom Bez Opłat. Dzisiaj pod tą nazwą kryje się cała gama produktów ogrzewania elektrycznego: folie grzewcze, kable grzewcze, promienniki, grzejniki elektryczne, kotły elektryczne i anodowe, pompy ciepła. Oferta stale się powiększa, bo rynek bez przerwy się zmienia. Stawiamy na partnerstwo, dlatego dzielimy się doświadczeniem z branżystami i firmami, takimi jak nasza z całej Polski.

2020

DOM BEZ OPŁAT

Do oferty włączyliśmy innowacyjne, ekologiczne i energooszczędne elektryczne systemy grzewcze.
2014

MOJA ELEKTROWNIA

Start w branży OZE. Pierwsze instalacje fotowoltaiczne na dachu i gruncie.
2011

MB PARTNER MICHAŁ BUCHWALD

Początek firmy w branży budowlanej.

Myślimy przyszłościowo

CO DALEJ

Dzięki partnerskiemu wsparciu mamy większy wpływ na rozwój naszej branży. Rok 2022 będzie okresem rozwoju autokonsumpcji  i początkiem nowych wyzwań naszej firmy. Jesteśmy na to gotowi!
Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami
+48 61 8 700 432

    Wybrane realizacje

    Zobacz

    W tych domach, budynkach i gruntach właściciele produkują własną energię ze słońca. Zobacz ile rocznie generuje im to oszczędności! 

    Umów się na spotkanie!

    Doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojego domu