Kontakt

Ul. Oświęcimska 2
61-337 Poznań

biuro@dombezoplat.pl

+48 61 8 700 432

Co oferujemy?

Czy warto kupować od autoryzowanego dystrybutora?

CERTYFIKAT

Jakość

Gwarancja

Serwis

Wybierając produkty lub usługi u autoryzowanego dystrybutora masz pewność, że firma przeszła odpowiednie szkolenia montażowe oraz produktowe i ma dostęp do akutalizowanej na bieżąco bazy wiedzy producenta. Firmy współpracujące oficjalnie z producentami, zazwyczaj podlegają regularnym kontrolom i stawianym wymogom jakościowym oraz procedurom. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że Twoje urządzenie zostało zamontowane w sugerowany przez producenta sposób, a jego wydajność i żywotność objęta jest gwarancją.

Dodatkowo kupując bezpośrednio od autoryzowanego dystrybutora, wiesz, że nie przepłacasz, ponieważ producent zobowiązuje wszystkich dystrybutorów do utrzymania spójnej ceny. Możesz być także spokojny o jakość kupowanego urządzenia i gwarancję.

Wybierając autoryzowaną dystrybucję, możesz liczyć na wsparcie posprzedażowe, w przypadku pojawiających się pytań dotyczących funkcjonowania urządzenia. Dodatkowo, firmy współpracujące bezpośrednio z producentem oferują zazwyczaj także serwis zamontowanych systemów.
Rzetelny Partner

Autoryzowany Dystrybutor Poznań

Zaufały nam największe marki na rynku. Dzięki rzetelności i wysokiej jakości oferowanych usług zyskaliśmy certyfikację Autoryzowanego Dystrybutora od najlepszych producentów energooszczędnych technologii w Polsce i Europie. Nasi instalatorzy oraz specjaliści regularnie uczestniczą w szkoleniach produktowych organizowanych przez producentów, dzięki temu fachowo dobierają systemy, montują i serwisują urządzenia oraz całe systemy.

0 100
%

RZETELNI PARTNERZY

0 100
%

JAKOŚCI

Dom Bez Opłat

DYSTRYBUTOR

Wybierz usługi i urządzenia od certyfikowanego przedstawiciela największych marek z branży grzewczej, fotowoltaicznej i budowlanej. Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich producentach, których partnerem jest Dom Bez Opłat.

Autoryzowana Dystrybucja

Warmup - elektryczne ogrzewanie podłogowe

Warmup to producent kabli grzejnych z dożywotnią gwarancją. Na rynku od 1994 roku, oferuje swoje produkty już w ponad 70 krajach na całym świecie. Największą popularność i sprzedaż marka osiągnęła w Wielkiej Brytanii. W Polsce jest wybierana przez coraz większe grono inwestorów ze względu na bezawaryjność i niski koszt instalacyjny oraz eksploatacyjny swoich systemów grzewczych i przeciwoblodzeniowych. Poznaj ofertę kabli grzejnych Warmup – Poznań.
Autoryzowana Dystrybucja

Selfa- fotowoltaika

Polski producent modułów fotowoltaicznych i inwerterów, mający blisko stuletnie doświadczenie w produkcji wyrobów elektrotechnicznych. Korzenie Selfy sięgają 1932 roku, kiedy powstała Fabryka Grzejników Elektrycznych. Od 2004 roku marka działa w branży OZE, a w 2012 roku uruchomiła nowoczesną, zautomatyzowaną linię do produkcji modułów fotowoltaicznych.
Autoryzowana Dystrybucja

Berlüf - rekuperacja

Polski producent central wentylacyjnych z rekuperacją. Berlüf stawia na funkcjonalność, precyzję wykonania i wydajność urządzeń do wentylacji mechanicznej. Historia marki rozpoczęła się w niemczech, gdzie początkowo odbywała się produkcja. Rekuperatory Berluf posiadają zachwycający unikatowy design, ale co najważniejsze wyposażone są w standardzie Nano Silver Technology – filtry pokryte nanocząsteczkami srebra.
Autoryzowana Dystrybucja

Haier - klimatyzacja i pompy ciepła

Haier to lider spośród marek produkujących urządzenia AGD na całym świecie. Dostarcza profesjonalne rozwiązania klimatyzacyjne oraz pompy ciepła. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój energooszczędnych urządzeń do sektora domowego jak i komercyjnego. Dodatkowo Haier jest marką NR 1 wśród urządzeń połączonych i sterowanych zdalnie na świecie.
Autoryzowana Dystrybucja

Heiko - pompy ciepła

Heiko to marka, która powstała w 2018 r. na potrzeby rozwijającego się rynku, a jej potencjał pozwala na nieustanne wprowadzanie najnowocześniejszych technologii. Urządzenia marki HEIKO dystrybuowane nie tylko w Polsce, ale także za granicę m.in. do Francji, Belgii, Litwy i Holandii. Urządzenia tej marki cechują się przede wszystkim wysoką energooszczędnością, inteligentnym sterowaniem Wi-Fi oraz szybkim i łatwym montażem.
Pompa ciepła HEIKO
Neoheat
Autoryzowana Dystrybucja

Neoheat- pompy ciepła

Neoheat to marka pomp ciepła, nagrodzona przez Forum Biznesu tytułem Dobra Marka  pod względem jakości, zaufania i renomy. Neoheat oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, jednocześnie dbając o to, by ich produkty były dostępne dla wszystkich. Marka związana jest z firmą Iglotech z Kwidzyna, która już od kilkudziesięciu lat z powodzeniem działa na rynku. 

Autoryzowana Dystrybucja

IGLU - geotermalne pompy ciepła

Litewski producent pomp ciepła, oferujący od 15 lat nowoczesne, ekologiczne urządzenia do ogrzewania, chłodzenia i ciepłej wody. IGLU jest częścią grupy kapitałowej ICOR działającej w ponad 60 krajach na świecie. Gruntowe pompy ciepła IGlu wyróżniają się zdalnym serwisem oferowanym przez 24/7/365 dni w roku.

Dom Bez Opłat jest Autoryzowanym Dystrybutorem IGLU oferującym produkty i usługi na wyłączność w woj. wielkopolskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim.

Certyfikaty i Dyplomy

Zobacz

Systematycznie aktualizujemy swoją bazę wiedzy i umiejętności. Poznaj certyfikaty i dyplomy potwierdzające szkolenia montażystów i doradców DBO.

Skontaktuj się z nami
+48 61 8 700 432

    Wybrane realizacje

    Zobacz

    W tych domach, budynkach i gruntach właściciele produkują własną energię ze słońca. Zobacz ile rocznie generuje im to oszczędności! 

    Umów się na spotkanie!

    Doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojego domu